Si të keni vetulla perfekte
 
Shperndaje
ikub#: 1803080133
Si të keni vetulla perfekte Te mësoni si te bëni vetullat bukur është shume e rëndësishme për një beauty addicted.
 
Te mësoni si te bëni vetullat bukur është shume e rëndësishme për një beauty addicted. Forma e vetullave ne fakt është ne gjendje t'ju ndryshoje tërësisht linjat dhe tiparet e fytyrës tuaj. Për këtë është mire te njihni formën perfekte dhe me pas te gjeni tekniken me te përshtatshme për ju.
Te kuptoni si te bëni vetullat me make up është gjithashtu e rëndësishme për te bere një hark te bukur por ne te njëjtën mënyrë mund te vini ne përdorim edhe kur ju nevojitet për ti depiluar ato.
 
Ne vija te përgjithshme te kuptoni si te bëni mire vetullat nuk është aq e vështirë sa mendoni. Ekzistojnë video te cilat ju ndihmojnë për te ndjekur skema dhe te mësoni se si te bëni vetulla edhe vet ne shtëpi. Për te pasur vetulla perfekte shpesh këshillohet te keni ndihmën e një lapsi për te gjetur pozicionin e duhur.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: MENYRA PERFEKTE VETULLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved