Veshjet e trazicionit mes stinëve që duhet të provoni këtë javë
 
Shperndaje
ikub#: 1803080070
Veshjet e trazicionit mes stinëve që duhet të provoni këtë javë Çështja që i mundon më shumë femrat në mëngjes është se çfarë të veshin. Kjo gjendje bëhet edhe më e rëndë kur tranzicioni mes stinëve bëhet edhe më e paqëndrueshme.
Ndoshta në këtë periudhë mund t’ju duhen të gjitha me vetë një pallto, një çadër, një xhaketë etj., pasi moti nis ndryshe në mëngjes dhe përfundon ndryshe në mbrëmje.
 
Ja disa kombinime të bukur që janë shumë komode, efektive dhe elegante në këtë periudhë tranzicioni.
-Zgjidhni një fustan pranveror me ngjyrë të ndritshme dhe printe moderne. Kombinojeni me një palë shapka dhe një çantë në formë kove. Kjo veshje është ideale për punë në ditët e ngrohta me diell .
-Për një pamje më komode ose për fundjavë zgjidhni një palë xhinse të zeza, një bluzë sportive me kapuç dhe një palë atlete. Plotësojeni pamjen me një pallto me kuadrate dhe një çantë të vogël.
-Ndërsa për mbrëmje preferoni ngjyrat e errëta. Një palë pantallona me detaje unike, një bluzë e shkurtër dhe një palë këpucë me takë do të krijojnë një pamje shik dhe trend. Vishni një pellush sipër dhe do të shkëlqeni.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI PRANVERE VESHJET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved