Këpucët verore më shik që mund të mbani veshur
 
Shperndaje
ikub#: 1805210058
Versionet më joshëse të sezonit që do ju bëjnë të dukeni si blogere mode.
FOTO GALERI

Nëse jeni duke kërkuar për modele të reja sandalesh e këpucës për sezonin pranverë/verë atëherë ato me majë dhe me rrip nga parapa duke lënë zbuluar thembrën tuaj janë super të preferuara.

Ato vijnë në ngjyra e printe të ndryshme e çdonjëra prej tyre krijon një pamje elegante dhe luksoze.
Të rehatshme, elegante, japin një vibrim cool dhe të freskët në veshje si dhe i bëjnë këmbët të duken pjesa më e bukur e juaja.
 
Nga versionet e përditshme në lëkurë të thjeshtë, printet me kuadrate, ngjyrat e ndritshme, lidhëse me fjongo apo rripa, gurët dhe shkëlqimet, takat e larta apo ato të trasha në formë katrore, çdonjëra prej tyre përfaqëson një stil unik.
 
Zbuloni modelet më të bukura të tyre që ja vlen ti keni në sezonin e ngrohtë.Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE MODELET SANDALE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved