Këpucët e duhura që ju nevojiten në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1805220082
Nga pantoflat e bardha deri tek sandalet me rripa e tokëza tek kyçi i këmbës, ja disa nga këpucët më elegante, komode dhe shik për verë.
FOTO GALERI
Të krijuara për të qenë komode dhe të mbahen lehtësisht gjatë gjithë ditës; elegante për tu përshtatur me një shumëllojshmëri veshjesh dhe stiles; shik dhe glamur për ta bërë paraqitjen tuaj edhe më luksoze si dhe tepër argëtuese për të përballuar me freski ditët e nxehta verore.
 
Nga stili minimalit deri tek ato më të rënduara, jepini një update gardërobës tuaj përmes këpucëve të duhura për verë.Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCET MODELET PANTOFLA SANDALE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved