Domina. Pasioni që i hoqi uniformën për seksin
 
Shperndaje
ikub#: 1805250092
Një dominuese e cila më parë ka pasur një karrierë në polici ka treguar arsyen se pse vendosi që të ndryshonte profesion.
FOTO GALERI
29-vjeçarja që njihet me emrin Calea Toxic tashmë ka hapur një bodrum seksi të frymëzuar nga filmi “50 Shades of Grey”, pasi kuptoi që policia nuk bënte për të.
Gruaja gjermane bëri operacion gjoksin dhe nisi të vishte kostume shumë të ngushta, derisa u bind përfundimisht që të ndërronte profesion duke parë skenat e krimit seksual.
Pasi mbajti për disa kohë të dyja punët, Calea vendosi një ditë që t’i përkushtohej 100% punës së dominueses.
 
Shfleto artikuj te tjere per: CALEA TOXIC DOMINA POLICIA SEKSI UNIFORMA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved