3 modelet e vetme të këpucëve që ju duhen për pushime
 
Shperndaje
ikub#: 1805280032
3 modelet e vetme të këpucëve që ju duhen për pushime Udhëtimet shoqërohen me shumë eksplorime dhe ecje të gjata në këmbë. Kjo bënë që këpucët e marra me vete duhet të jenë komode në radhë të parë dhe më pas të reflektojnë stilin dhe elegancën tuaj.
Kur këpucët nuk janë  të rehatshme thojini mirëseardhjen  leukoplasteve dhe plagëve në këmbë. Për të shmangur lëndimet, lodhjen dhe paketimin e këpucëve të shumta që mund të mos ju duhen, mësoni se cilat janë 3 modelet që duhet të keni patjetër.
-Këpucët "unë po dal shëtitje"
 
Këto janë këpucët ideale për të ecur për orë të tëra nëpër qytet apo muzetë që do të vizitoni dhe të mos lodheni. Perfekte për një verë plot stil.
-Këpucët me takë "jam gati për çdo lloj mbrëmje"
 
Këto këpucë me takë të ulët, elegante, shik dhe komode janë perfektë për mbrëmjet jashtë si në qytetet bregdetare ashtu edhe në qytetet më elegante e të zhvilluara.
 -Këpucët "jam gati për foto në Instagram"
 
Këto këpucë jo vetëm reflektojë tendencat e fundit, por janë plot ngjyra, përcjellin gëzim dhe janë tepër komode.
Shfleto artikuj te tjere per: DUHURA KEPUCET MODELET PUSHIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved