Këto janë baballarët më trendi të Hollywood-it
 
Shperndaje
ikub#: 1806050059
Jemi mësuar të flasim gjithmonë për mamatë seksi dhe të veshura më bukur, por edhe baballarët nuk mbeten prapa.
FOTO GALERI
Baballarët nuk kanë reputacion të mirë kur bëhet fjalë për modën, por kjo nuk do të thotë që të gjithë ato vishen keq. Keni nevojë për prova? Hidhni një sy gardërobës së David Beckham, Kanye West, Ryan Gosling dhe na thoni a kemi të drejtë? 
 
Ja disa prej baballarëve më trendi dhe cool në botën e Hollywood-it.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BABALLARET HOLLYWOOD STILI VESHJA VIP

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved