Veshjet që duhet të zgjidhni për një stil boho
 
Shperndaje
ikub#: 1806210022
Stili më cool i sezonit veror është ai boho.
FOTO GALERI
Veshje lino të lehta dhe të holla, me ngjyra të ngrohta, me qëndisma, thekë, aksesorë të thurur janë disa nga veshjet tipike  që përbejnë stilin boho. Nëse preferoni komoditetin, freskinë por edhe stilin e veçantë zgjidhni atë boho për të qenë sa më “in” këtë sezon veror. Shikoni veshjet me të bukura që duhet të preferoni për një stil boho.
 

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: BOHO SEZONI VEROR STIL VESHJA

Marre nga Asnje

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved