Këshilla për të marrë ngjyrën e duhur në plazh
 
Shperndaje
ikub#: 1806220150
Një lëkurë e butë, e kadifenjtë dhe me shkëlqim nuk vjen natyrshëm nëse nuk dini të kujdeseni siç duhet për të.
FOTO GALERI
Ky është sezoni ku mbrojtjes së lëkurës duhet ti kushtoni një rëndësi parësore.
 
Përveç hidratimit dhe largimit të rregullat të qelizave të vdekura, duhet edhe që ta mbroni ço ditë lëkuren me krem mbrojtës me faktor SPF. Kjo do të bëjë që edhe nxirja gjatë pushimeve tuja të bëhet e njëtrajtshme, pa dëmtuar lëkurën, të duket e bukur dhe të rrijë s amë gjatë. ja disa nga këshillat që duhet të ndiqni për një lëkurë të bukur "të puthur nga dielli".
 
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA LEKURA NGJYRA PLAZH

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved