5 këshilla fashion nga 5 yjet e veshur më bukur në Hollywood
 
Shperndaje
ikub#: 1806270071
Yjet e Hollywood-it janë të njohur për stilin dhe sensin e tyre të modës duke u bërë frymëzimi i shumë femrave të tjera. Ato duken gjithmonë shumë elegante, moderne edhe perfekte në daljet e tyre nga tapeti i kuq deri tek rastet kur shkojnë në palestër.
FOTO GALERI
Ne kemi studiuar 5 yjet që kanë një influencë të madhe në fushën e modës dhe kemi arritur të nxjerrim 5 këshilla fashion prej tyre.
 
Shfletoni galerinë për tu njohur me këto këshilla të vlefshme. që do ju bëjnë të dukeni bukur me çdo lloj veshje që mbani.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FRYMEZIMI KESHILLA STILI VESHJA YJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved