Më thuaj çfarë stili ke të të them çfarë atletesh të vishni
 
Shperndaje
ikub#: 1807110032
Ja disa këshilla për te zgjedhur atletet sipas stilit qe keni.
FOTO GALERI
Atletet janë këpucët te cilat qëndrojnë gjithmonë ne mode për me tepër janë praktike dhe shume te bukura. Mund ti vishni çdo dite pa ndjere lodhje ne këmbë dhe mund ti gjeni ne stile te ndryshme. Por jo te gjitha modelet e atleteve janë te përshtatshme për çdo stil tuajin kështu është e këshillueshme te zgjidhni modelin qe përshtatet me shume me ju. Ja disa këshilla për te zgjedhur atletet sipas stilit qe keni.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE STIL VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved