Kopjoni stilin romantik me të bardha të Nina Dobrev
 
Shperndaje
ikub#: 1807170010
Kopjoni stilin romantik me të bardha të Nina Dobrev Këtë e di mire dhe aktorja Nina Dobrev e cila ne një event mondan ka preferuar te vesh një look te tille.
Veshje dhe mbi te gjitha fustane te bardha për ne verë është zgjedhja perfekte për ti mbajtur nga mëngjesi ne mbrëmje. Por nëse te bardhës do ti shtoni është pak dantelle rezultati do te jete me te vërtet i freskët dhe shume shik aq sa duhet. Këtë e di mire dhe aktorja Nina Dobrev e cila ne një event mondan ka preferuar te vesh një look te tille.
Cilat janë truket për ta kopjuar veshjen e saj ne mënyrë te thjeshte dhe te shpejt? Mjafton te zgjidhni një model midi mbase te zbukuruar nga pala apo fruda te cilat janë gjithmonë te mirëpritura ne veshje te tilla. Kombinojeni me aksesor metalizat si për shembull një çante dore ne ngjyre te arte, një varesë dhe nje pale sandale te argjendta me taka te larta dhe me rrip ne kavilje dhe kështu keni krijuar një look te përshtatshëm për mbrëmjet verore. Merrni frymëzim nga Nina Dobrec dhe krijoni edhe një veshje te tille elegante me te bardha.
 
Shfleto artikuj te tjere per: NINA DOBREV STIL VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved