50 sfumaturat e bezhës: Jennifer Lopez tregon mënyrën ideale si ta mbajmë këtë ngjyrë
 
Shperndaje
ikub#: 1901090042
Nuancat neutrale si ngjyrë bezhë, ajo e tokës dhe ngjyrë e bardhë do të jenë protagonistët e mëdhenj të sezonit të ri që po fillon.
FOTO GALERI
1/7
1
Jennifer Lopez e di këtë mirë dhe si gjithmonë na prezanton veshje glamur nga të cilat mund të frymëzohemi. Lopez i pëlqen tonet neutrale të tokës madje edhe këtë herë ka treguar se është mjeshtre e krijimit të një veshje komode dhe shik.
 
Një xhaketë kamoshi, një fund lëkure, çizme të gjata dhe një kapelë në kokë jo vetëm do ju mbajnë ngrohtë por do ju bëjë të shkëlqeni.
 
Aksesorët mbajini të artë dhe të thjeshtë për të ndriçuar fytyrën. Shfletoni galerinë dhe njihuni me të gjitha pjesët e veshjes për ta rikrijuar edhe ju një të tillë.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BEZHE JENNIFER LOPEZ KOMBINIMI STILI VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved