Cindy Crawford me një look rinor dhe në trend me jeans
 
Shperndaje
ikub#: 1901100042
Nëse jeni një fans e top modele Cindy Crawford merrni frymëzim nga look-u i saj i fundit dhe përpiquni ta krijoni edhe ju për një look dite perfekt.
FOTO GALERI
1/2
1

Cindy Crawford ish top modele e cila ka festuar 52 vjetorin e lindjes mban ende me shume bukuri jeans-et me ne trend te 2019. Cindy Crawford ka preferuar ti kombinoje jeans-et e saj me një parka ne ngjyre jeshile ushtarake ne versionin street style dhe një pulovër maxi ndërsa ka kompletuar look-un me një pale çizme teksane. Nëse jeni një fans e top modele  Cindy Crawford merrni frymëzim nga look-u i saj i fundit dhe përpiquni ta krijoni edhe ju për një look dite perfekt.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: CINDY CRAWFORD JEANS TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved