Momentet më të bukura të stilit të Dukeshës Middleton
 
Shperndaje
ikub#: 1901100050
Kate Middleton konsiderohet si një nga anëtaret e familjes mbretërore të veshura më bukur dhe me stil, duke u bërë shembull frymëzimi në të gjithë botën.
FOTO GALERI
1/15
1
Çdo gjë që ajo vesh shitet në pak minuta dhe kthehet në një veshje të preferuar nga të gjithë. Kate Middleton ka një stil klasik, të këndshëm, elegante dhe gjithmonë duke ndërthurur tendencat e fundit të modës me delikatesë dhe pa e tepruar. Edhe në stilin e saj jo zyrtar, Kate duket tepër elegante.
 
Ja disa nga momentet e saj më të bukura që është shfaqur gjatë 2018.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KATE MIDDLETON STILI VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved