Transformimet në look-un e vip-ve për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1901100010
2018 mbase ka qene viti me numrin me te madh te new look te cilët kane pushtuar Instagramin.
FOTO GALERI
1/10
1
Flokë te shkurtër deri tek super, flokë biond platin, balluke për vip-at te transformohen është pikërisht një art dhe nuk ka asgjë me efikase se një ndryshim rrënjësor ne koke. 2018 mbase ka qene viti me numrin me te madh te new look te cilët kane pushtuar Instagramin. Sigurisht ajo qe ka qene e para ka qene Kylie Jenner me modelin e saj te ri te flokëve dhe ne ngjyre argjend ndërsa Hailey Bieber ka preferuar per modelin me ne trend "rose gold". Por nga ana tjetër nuk kane mbetur me pas edhe Blake Lively dhe Beyoncé,te cilat kaluan ne anën e bruneve duke hequr dore nga flokët e tyre ne ngjyre biond. Prerjet e flokëve me gjatësi midi kane qene protagonistet e vërtet duke filluar nga Jennifer Lopez tek Saoirse Ronan apo Kim Kardashian te gjitha kane preferuar te presin flokët e tyre te gjate ne një model bob midi. Por ja cilat janë transformimet e vip-ve për 2018.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE NDRYSHIM VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved