Këto do të jenë çantat më të preferuara për pranverë/verë 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1901110012
Ja disa nga modelet me te bukura te çantave qe do te preferoni te keni ne pranverë/verë 2019.
FOTO GALERI
1/12
1
Te rinovoni gardërobën me afrimin e pranverës? Ndonjëherë mund ti besoni edhe vetëm një çante! Nuk po flasim për një çante çfarëdo por për një model it bag e cila është mire te investoni ne te. Ne koleksionet e pranverë/verë 2019 mund te gjeni te ndryshme, te gjitha gati për te kënaqur nevojat tuaja te stilit. Por cilat modele është mire te preferoni? Nga çanta shopper perfekte për ato qe dëshirojnë një model origjinal dhe ndryshe nga te tjerat tek çanta qe varet ne qafe shume shik prej lëkure te bardhe. Nga çanta rockstud me shume ngjyra tek çantat thes prej jeans te cilat janë komode dhe shume stiloze por dhe shume te tjera. Ja disa nga modelet me te bukura te çantave qe do te preferoni te keni ne pranverë/verë 2019.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: CANTA PRANVERA PREFERENCA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved