Si të mbani bukur ngjyrën e artë në look-un tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1901120005
Ja disa ide si te mbani bukur ngjyrën e arte ne veshjen tuaj dhe te keni një pamje te bukur dhe shume shik.
FOTO GALERI
1/4
1. Ngjyra e arte ne një çante Një çante e vogël e arte do te jete pikërisht ai shkëlqim qe ju duhet për veshjet tuaja casual. Kështu provoni te vishni një look njëngjyrësh dhe mbani një çante ne ngjyre te arte. Por nga ana tjetër ngjyrat te cilat bëjnë një kontrast te bukur me ngjyrën e arte janë e zeza, grija, bluja e erret dhe e bardha. padyshim kjo do t'ju jap një pamje shume elegante dhe te sofistikuar qe te gjitha femrat dëshirojnë.
E arta është një nder ngjyrat qe femrat preferojnë te përdorin. Për me tepër ajo është një ngjyre e cila mund te kombinohet me shume ngjyra te tjera. Mund te mbahet ne një look dite dhe sigurisht për një pamje me luksoze ne një look për ne mbrëmje. Pavarësisht bukurisë se kësaj ngjyra këshilla është te keni kujdes ne ekuilibrin e veshjes tuaj ne mënyrë qe te mos e teproni ne përdorimin e saj. Ja disa ide si te mbani bukur ngjyrën e arte ne veshjen tuaj dhe te keni një pamje te bukur dhe shume shik.
 
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ART LOOK NGJYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved