Sandalet me rripa që mezi prisni t'i vishni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 1905230110
Modelet e sandaleve më të bukura për verë.
FOTO GALERI
Sandalet që na rikthejnë në vitet 90, me rripa të hollë të shumtë, me takë të ulët ose mesatare, me një dizajn minimalist, dhe në ngjyra të ndryshme janë rikthyer sërish në modë. Në koleksionet e reja për pranverë-verë 2019 mund të gjeni gjithçka: nga sandale minimaliste me lidhëse të bardha deri tek ata me shiritat me ngjyrë dhe takë skulpturore duke u përshtatur me stile të ndryshme.
 
Shfletoni galerinë dhe njihuni me modelet më të bukura të tyre.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE SANDALE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved