Si të vishni ngjyrën jeshile në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1905280106
Një ngjyrë e gjallë, vibruese dhe tepër e bukur për verë 2019. Ja disa nga veshjet që mund të preferoni ta mbani.
FOTO GALERI

.
Shfleto artikuj te tjere per: JESHILE KOMBINIMI VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved