4 trendet e sandaleve që po bëjnë namin këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 1906070061
Vera është sezoni i sandale dhe tashmë blogeret e modës janë duke i mbajtur ato në rrugët e qytetit në një sërë stilesh të ndryshme.
FOTO GALERI
Komoditeti është emri i lojës këtë verë dhe dizajnerët dhe markat po i plotësojnë kërkesat. Takat e ulëta, gomat e trashë, takat ortopedike janë kudo dhe kjo është një kohë e mirë për këmbët e të gjithëve. Nëse jeni në kërkim të stileve të ndryshme apo ato më cool po ju njohim me 4 modelet që po mbizotërojnë në street style.
 
Shfleto artikuj te tjere per: DOMOSDOSHME MODELE SANDALE VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved