Trendi i frutave, veshjet dhe aksesorët më të bukur veror
 
Shperndaje
ikub#: 1906080012
Qershi, luleshtrydhe, banane, ananas... na tregoni çfarë frutash preferoni dhe t'ju tregojmë se çfarë duhet të vishni këtë verë!
FOTO GALERI
Tendenca "të gjitha frutat" ka infektuar zyrtarisht sezonin veror dhe kjo reflektohet tek veshjet dhe aksesorët e saj. Zgjedhja është aq e gjerë sa nuk do të dinit kë të mbanit më parë. Markat më me emër si Prada e deri Gucci i kanë përdorur në t-shirt, fustane, aksesorë, vëthë, etj.
 
Nga bikini me limon të Tezenis tek espadrilles e qëndisura me dardha të Castañer, bluzë me ananas e Topshop apo vëthët si qershi të Dodo. Gati për të zgjedhur fruta dhe manaferrat tuaj të preferuar? Shfletoni galerinë dhe njihuni me disa nga veshjet dhe aksesorët më të bukur.Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE FRUTA VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved