Sandalet që po çmendin të gjitha vajzat këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 1906170040
Këto sandale sportive, komode dhe shpesh edhe të cilësuar si për meshkuj janë duke përjetuar momentin e tyre më të artë.
FOTO GALERI
I keni menduar vetëm për pushime apo buzë detit, por në fakt influencuesit e modës po na tregojnë se përdorimi i tyre është shumë herë më i gjerë. Jo vetëm markat e mëdha , pro edhe ato më përdorshme nga njerëzit zi Zara, Asos etj. kanë sjellë disa nga versionet më të bukura të tyre, ku mund të krijoni kombinime pafund me fustane elegante apo xhinse komode. Këto sandale përbëhen nga një shtresë gome e hollë ose e trashë dhe disa rripa tekstili duke e bërë këmbën të ndihet shumë komode.
 
Mos kini frikë të zgjidhni ngjyrat si e bardhë, portokalli, bojqielli etj. për të bërë një deklaratë të bukur me këmbët tuaja, por nëse jeni më klasik apo minimalist tentoni të zezën, që do e mbani me gjithçka. Shfletoni galerinë dhe njihuni me disa nga modelet më cool për verë.
 Shfleto artikuj te tjere per: MODELE SANDALE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved