3 sandalet më komode dhe cool që nuk do i hiqni nga këmba
 
Shperndaje
ikub#: 1906190039
Sigurisht që të gjithë dëshirojnë sandale që të duken bukur dhe elegante, por më e rëndësishmja nga të gjitha është aftësia për t'i mbajtur ato gjithë ditën në këmbë dhe të ndiheni komode.
FOTO GALERI
Femrat janë të dashuruara pas takave, por kjo nuk do të thotë se ato këpucë apo sandale janë të duhurat për të mbajtur gjatë përditshmërisë. Këmba ka nevojë të ndihet komode, të ajroset dhe të jetë e qetë për të përballuar stresin që i ushtrohet asaj gjatë gjithë ditës. Ja 3 modele sandalesh dhe këpucësh që do i mbani gjatë gjithë ditës në këmbë me lehtësi dhe duken shik  dhe plot stil në veshjen tuaj.Shfleto artikuj te tjere per: KOMODE SANDALE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved