Ja disa nga kombinimet më të bukura shik dhe trend për këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 1906210090
Nëse keni mungesë frymëzimi, ja disa mënyra se si të visheni për verë.
FOTO GALERI
Veshjet e verës karakterizohen nga materialet e lehta, me ngjyra të hapura apo vibruese, detajet romantike, fustane stil boho, shallet e vegjël lidhur në kokë apo si pjesë  e aksesorëve tuaj, sandale plot ngjyra dhe me rripa, pantallona culottes, këmisha të lehta lino ose pambuku, pantallonat e shkurtra, t-shirt e thjeshtë apo me logo interesante, çantat e kashtës, pra të gjitha janë super cool dhe të domosdoshme për krijimin e një veshje të bukur dhe elegante.
 
Nëse jeni në kërkim një frymëzimi apo ideje të re se si të dukeni femërore, elegante dhe trendi për verë, shfletoni galerinë dhe njihuni me disa kombinime të bukura.
 
Shfleto artikuj te tjere per: IDE KOMBINIME VERE VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved