10 veshjet më të shtrenjta dhe qesharake
 
Shperndaje
ikub#: 1907090048
Sigurisht ato mbajnë firmën e markave të famshme të modës, por kjo nuk na ndalon të qeshim me to, për format e tyre të habitshme dhe larg së qenit normale, por edhe tepër të shtrenjta.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved