Kombinimet më të bukura të ngjyrave tek meshkujt
 
Shperndaje
ikub#: 1908040006
Vitet e fundit moda mashkullore është e përbëre nga ngjyrat duke bere kombinime jashtë rregullave.
FOTO GALERI
Për një mashkull është e rëndësishme te dine çfarë ngjyrash dhe veshjesh te mbajnë ne çdo rast. Te kombinoni ngjyrat mund te duket një zgjedhje e lehte por qe mund te gaboni. 
Para se gjithash duhet te njihni konceptin e kombinimeve, pasi jo gjithmonë ngjyrat qe na pëlqejnë arrijnë te nxjerrin ne pah trupin tuaj. Ne kombinimin e ngjyrave përtej shijes personale duhet te mbani ne konsiderate 3 faktorë te rëndësishëm te cilët ju ndihmojnë ne zgjedhjen e ngjyrave për te veshur, ngjyra e lëkurës, së flokëve dhe pamjes.
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved