Kombinimi i printeve të rombit me vizat? Ella Balinska jua tregon si ta bëni
 
Shperndaje
ikub#: 1911190026
Gati për të vjedhur idenë?
FOTO GALERI
Pritja për të gjithë fansat e “Charlie's Angels” pothuaj po merr fund. Filmi i ri i drejtuar nga Elizabeth Banks do të së shpejti në kinematë evropiane. Në rolin e 3 protagonisteve femra janë aktoret Kristen Steëart, Naomi Scott dhe Ella Balinska. Dhe kjo e fundit, më pak e njohur se kolegët e saj, ka tërhequr vëmendjen tonë me stilin e saj të vecantë në veshje. Aktorja, 23 vjeçare e lindur në Londër pavarësisht moshës së re, duket se tashmë ka ide mjaft të qarta për pamjen. Siç e tregon dhe kjo veshje e saj (ajo vesh një kostum të Koleksionit të Michael Kors) në të cilën ajo mikson dy modele të ndryshme gjeometrike: xhaketa me viza dhe pulovra me printe rombi. Për të kompletuar veshjen e saj mjafton një këmishë e bardhë, një palë pantallona me bel të lartë me prerje mashkullore, atlete të bardha dhe një çantë ngjyre nude A nuk duket e mrekullueshme?
 
loading...

Loading...Shfleto artikuj te tjere per: ELLA BALINSKA KOMBINIMI ROMBI VIZAT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved