Ja si të stiloni flokët e drejta
 
Shperndaje
ikub#: 2002100103
Keni flokë të drejtë dhe keni shumë pak ide stilimi? Mos u shqetësoni sepse ka më shumë stilime nga se keni menduar.
FOTO GALERI
Nëse flokët e drejtë ju duken paksa kufizues për sa i përket stilimeve, keni menduar gabim sepse janë disa truke dhe mjete e stilimi që ju mund t'i bëni flokët tuaj të duken shumë tërheqës. Me vetëm një kapëse ose dy, ju do të ndryshoni pamjen tuaj, përveç kësaj do të dukeni shumë stil dhe të veçanta nga e zakonshmja. Shfletoni galerinë për të mësuar disa nga truket kryesore për stilimin e flokëve të drejta. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FLOKE MODEL PAMJE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved