Stili i rrugës në Javën e Modës në Paris
 
Shperndaje
ikub#: 2003030024
Stili i rrugës në Javën e Modës në Paris Njihuni me disa nga pamjet e stilit të rrugës në Javën e Modës në Paris.
Rrugët po festojnë finalen e muajit të modës me një larmi ngjyrash, koleksione të reja, veshje që na kishin munguar. Stili i rrugës këtë herë ka mbërritur me tendenca që ju kanë rrëmbyer zemrën menjëherë. Këtu do të gjeni disa nga pamjet më të bukura sepse ato janë shumë, por që ju të krijoni një ide shfletoni galerinë dhe shijoni trendin e ri të stilit të rrugës. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI MODE STIL TENDENCE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved