Kate Middleton pret flokët, ja si duket ajo...
 
Shperndaje
ikub#: 2003050056
Stina e pranverës është koha e duhur për të bërë ndryshime dhe është pikërisht Kate Middleton e cila ka shkurtuar gjatësinë e flokëve të saj duke u dukur shumë stil.
FOTO GALERI
Kate Middleton dhe Princi William aktualisht janë në mesin e një turneu mbretëror tre-ditor në Irlandë, që është një lajm shumë i mirë për vëzhguesit e stilit mbretëror. Çdo ditë ka ngjarje të shumta duke mos lënë pas stilin në veshje dhe bukuri. Por kur Dukesha e Kembrixhit doli për herë të parë dje, fansat vunë re se ajo kishte shkurtuar gjatësinë e flokëve. Edhe pse ajo kishte vendosur kapele dhe kjo gjë nuk ishte e sigurte pasi flokët e saj ishin edhe të stiluara, por më pas në vazhdim u vërtetua se Kate Middleton kishte prerë flokët. Flokët e saj tashmë janë me gjatësi deri te supet dhe është një model që i përshtatet më së miri stinës së pranverës. Shfletoni galerinë për të shikuar pamjen e re të Kate Middleton. Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI MBRETERI PAMJE PRINCESHE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved