Trendi i bukurisë së “koronavirusit”
 
Shperndaje
ikub#: 2003240101
Pandemia e koronavirusit për profesionistet e estetikës apo modës nuk i ka frikësuar ato, por e kanë kthyer në një trend bukurie.
FOTO GALERI
“Koronavirusi” është sëmundja misterioze që ka pushtuar botën duke e futur në krizë, por profesionistët e make-up e kanë parë me një këndvështrim ndryshe, si një burim frymëzues i bukurisë. Shfletoni galerinë e mëposhtme dhe do të gjeni krijime të ndryshme me temë ‘koronavirusin’ edhe pse kjo fjalë na frikëson këto ide duken të adhurueshme. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI ESTETIKE KORONAVIRUS MODE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved