10 veshjet ikonike të Princeshë Dianës që mbeten ende të adhurueshme
 
Shperndaje
ikub#: 2003260102
Fustanet më të bukura të Princesh Dianës që janë edhe sot në modë.
FOTO GALERI
Princesha Diana ka lënë gjurmë për veten e saj në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më të ndikuara të stilit. Princesh Diana pëlqente të guxonte me stilin dhe u bë gruaja e parë mbretërore që veshi pantallona në një ngjarje në mbrëmje. Por asgjë nuk mund të krahasohet me veshjet unike që ajo u shfaq gjatë gjithë kohës si anëtare e familjes mbretërore. Shfletoni galerinë e mëposhtme për të kujtuar edhe njëherë me nostalgji veshjet më të bukura të Princesh Dianës.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: DIANA FUSTAN MODE PRINCESHA STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved