Bluzat elegante: më të bukurat e pranverës!
 
Shperndaje
ikub#: 2003260041
Ato janë konfirmuar gjithashtu si një drejtues kryesor për këto ditë në shtëpi midis një telefonate biznesi dhe një video chat me miqtë
FOTO GALERI
Aq elegante, dhe pa kohë. Këmishët  dhe bluzat elegante e janë perfekte për tu veshur si ne zyre ashtu edhe ne një rast te veçante. Dhe, edhe në këto ditë të mbyllura në shtëpi, ato dëshmojnë se janë veshja perfekte për të mos qenë as mbathur, as e pa veshur gjatë një telefonate video konferencë biznesi, ose, pse jo, për një bisedë me miqtë në video chat ose për takime në ballkone ( secili më vete). Pavarësisht nga ngjyra e ngurtë apo fantazia, tendencat e pranverës 2020 flasin shumë qartë: bluzat e verës duhen vërejtur, pa kaluar tej kufirit të asaj joshjeje të sofistikuar, të brendshme në ADN e tyre.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BLUZA ELEGANTE ELEGANTE MODELE PRANVERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved