Kate Middleton duket e përsosur me një pamje natyrale nga karantina
 
Shperndaje
ikub#: 2003310001
Shikoni pamjen e Kate Moddleton gjatë qëndrimit në shtëpi.
FOTO GALERI
Ndërsa bota tashmë është izoluar dhe pothuajse i gjen të gjithë me pizhame, le të hedhim sytë nga pallati mbretëror ku ju do të shikoni shkëlqimin e Kate Middleton gjatë kohës së karantinës. Por për të gjithë fansat e saj mund të informohen në faqen e tyre të Instagramit Kensington Royal, ku mund të shohin gjithçka me detaje. Pra Kate Middleton ka hequr unazat e saj gjatë kësaj kohe edhe unazën e saj të diamantit sepse sipas rregullave të higjienës unazat pengojnë larjen e duarve plotësisht. Përveç kësaj ajo shihet me një kostum me ngjyrë të ëmbël, grim i thjeshtë dhe flokët e lëshuara lehtë me një stil që i ka hije një princeshe të vërtetë. Sigurisht që gjërat mund të jenë më ndryshe kur nuk ka kamera rreth e rrotull, por duket se ajo po punon nga shtëpia e veshur pak më ndryshe se pjesa tjetër e botës. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINE KORONAVIRUS MBRETERI PAMJE PRINCESHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved