Ja kombinimet e veshjeve sa për një foto nga karantina
 
Shperndaje
ikub#: 2004030121
Ju mund të visheni bukur edhe në karantinë.
FOTO GALERI
Provoni në shtëpi të guxoni me rrobat tuaja duke krijuar kombinime të veçanta.  Askush nuk po ju shikon, mjafton të bëni foton tuaj më interesante nga karantina, ju nuk ndodheni në publik dhe nuk do të paragjykoheni e nëse do të vishni sandalet me çorape. Gjithsesi për tu frymëzuar nga këto stile shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide. 
 

 
Shfleto artikuj te tjere per: KARANTINE KOMBINIME MODE STIL VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved