4 hile të modës që mund t’i praktikoni ndërsa jeni në karantinë
 
Shperndaje
ikub#: 2004140058
Praktikoni disa hile të bukurisë gjatë qëndrimit në shtëpi.
FOTO GALERI
Shpresojmë që të mos ndjeheni të padobishëm në këto ditë të çuditshme, konfuzë ose ankthi t’iu ketë pushtuar zemrën. Por nëse jeni mërzitur brenda në karantinë, ka ardhur ora për të filluar praktikimin e këtyre trukeve të modës që janë 100% të dobishme dhe sinqerisht shumë argëtuese. Shfletoni galerinë e mësipërme për këto truke të thjeshta. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick your player ?? Some of our favorite Spring styles, on Moda now.

?? by @leoniehanne

A post shared by Moda Operandi (@modaoperandi) on
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANCE KARANTINE MODE STIL TRUKE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved