Një grua kopjon veshjet e celebriteteve për të vërtetuar se masat nuk kanë rëndësi
 
Shperndaje
ikub#: 2004140055
Faqja e Instagram e Katie Sturino, @KatieSturino, është plot me foto me stil që ndihmojnë shumë grate e kolme të fitojnë vetëbesim, duke dëshmuar se rrobat e lirshme dhe të gjera nuk janë opsioni më i mirë dhe i vetëm për to.
FOTO GALERI

Katie jo vetëm që kopjon me guxim idetë e veshjeve të celebriteteve, por ajo gjithashtu shqyrton produktet e bukurisë dhe poston fotot më të lezetshme të qenit të saj.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KOPJIMI VERTETIMI VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved