Fashin Alert: Zoe Kravitz ikona e padiskutueshme e stilit
 
Shperndaje
ikub#: 2004150063
Nga tapetet e kuq magjepsës deri tek pamjet urbane Zoe Kravitz nuk zhgënjen kurrë me stilin e saj. Ja se si mund të mësojmë disa truket shumë modë prej saj.
FOTO GALERI
Që Zoe Kravitz është në qendër të vëmendjes së botës së modës, sigurisht që nuk është ndonjë gjë e re. Me një familje si ajo (është vajza e këngëtarit Lenny Kravitz dhe aktores Lisa Bonet) është e natyrshme të kesh një prirje të caktuar për skenën dhe, pse jo, edhe për stilin. Për këtë arsye, ne menduam të vidhnim disa prej sekreteve të saj të stilit duke zgjedhur dhjetë nga pamjet më të bukura.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: IKONA STILI ZOE KRAVITZ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved