10 modele tutash që të dukeni plot stil
 
Shperndaje
ikub#: 2004180032
Këto tuta nuk do t’i hiqni më gjatë gjithë ditës.
FOTO GALERI
Ditët po kalojmë dhe qëndrimi në shtëpi po kthehet në një rutinë. Tashmë i keni shfletuar të gjitha trendet e fundit të modës, por mos harroni tutat. Tutat janë veshja më e butë që ju mund të mbani në shtëpi, gjithashtu me trendet e reja ju mund të dilni për vrap, shëtitje apo edhe për darkë. Për të kaluar një karantinë më të rehatshme është e domosdoshme të vishni këto tuta. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe hidhuni një sy tutave më stil që keni parë deri më tani. 
 Shfleto artikuj te tjere per: MODEL RROBA STIL TUTA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved