10 kombinime në veshje që nuk i keni menduar më parë
 
Shperndaje
ikub#: 2004200032
Guxoni dhe provoni menjëherë këto kombinime me rrobat tuaja.
FOTO GALERI
Shpesh ne me fjalën ‘kombinim” kuptojmë se janë vetëm disa ngjyra të caktuara që shkojnë me njëra tjetrën. Pra jemi aq të fiksuar pas këtyre kombinimeve saqë harrojmë të dalim nga kjo kornizë dhe të provojmë edhe kombinime të tjera. Kjo është e gjithë ideja e këtij artikulli. Janë shumë pak njerëz ata që guxojnë me kombinimet e shumë ngjyrave. Por jo gjithçka është aq e komplikuar sa duket. E vetmja gjë që duhet të bëni është të mbani mend disa kombinime ngjyrash që duken të shkëlqyera në çdo lloj veshje. Shfletoni galerinë për tu frymëzuar nga këto kombinime të adhurueshme, jemi të sigurte që do t’i provoni. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI KOMBINIME NGJYRA TREND VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved