5 modele flokësh gjysmë të kapura për këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2004200046
Me onde, të drejta, me gërsheta, gjysmë bisht apo me aksesor romantik propozimet janë më të vërtetë të shumta dhe ju mjafton të bëni ndonjë provë të thjeshte për të kuptuar se cili model ju pëlqen me shumë dhe është më i përshtatshëm për ju.
FOTO GALERI
.
 Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODELE PRANVERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved