Tendencat më të reja të make-upit
 
Shperndaje
ikub#: 2004210029
Njihuni me tendencat e reja të grimit që do t’iu marrin mendjen.
FOTO GALERI
Në të gjithë globin, nga Nju Jorku dhe Londra në Milano dhe Paris, dhe nga Rodarte dhe Chromat te Christian Siriano dhe Jeremy Scott, mijëra stilistë përfshijnë të gjitha llojet e bukurisë së make-upit, duke luajtur me ngjyrat, duke guxuar me grimin e syve, pra ju do të përballeni me pamjet më të veçanta. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe duke shfrytëzuar kohën që jeni në shtëpi praktikoni këto lloje të grimit, që kur të dilni jashtë të dukeni bukur dhe me stil.
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI GRIM MODE TENDENCE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved