3 arsyet kryesore pse shfaqen puçrrat në fytyrë
 
Shperndaje
ikub#: 2004220016
Vajzat i urrejnë puçrrat në fytyrë dhe gjithmonë janë të gatshme të përdorin çdo metodë për t’i zhdukur ato nga jeta e tyre.
FOTO GALERI
Aknet ose siç i quajmë “puçrrat” janë gjendja më e zakonshme e lëkurës. Janë të rrallë personat që nuk përballen në jetë me problemin e akneve. Aknet burojnë nga gjëndrat e flokëve tuaj të lëkurës dhe gjëndrat e yndyrës, poret e bllokuara dhe ndryshimet hormonale. Normalisht që një fytyrë me puçrra ndikon shumë në shëndetin tuaj mendor dhe nuk do të ndiheni të qetë me veten. Për të kuptuar më mirë këto 3 arsyet kryesore pse shfaqen puçrrat në fytyrën tuaj shfletoni galerinë e mësipërme. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FYTYRE PUCRRA SHENDET YNDYRE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved