7 ngjyrat "In" të çantave për këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2004220044
Ngjyrat pastel janë shumë në modë dhe sigurisht që çantat nuk bëjnë përjashtim. Por këto ngjyra nuk janë të vetmet që janë në modë.
FOTO GALERI
.
 Shfleto artikuj te tjere per: CANTA NGJYRA PRANVERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved