Bella Hadid pret balluket vetë në shtëpi, ja si duket ajo
 
Shperndaje
ikub#: 2004220102
Ja pra edhe Bella Hadid mësoi të bëjë një gjë në karantinë.
FOTO GALERI
Si shumë modele, Bella Hadid në përgjithësi i mban flokët e saj me një prerje klasike, me gjatësi të mesme, e cila është e përshtatshme për sfilatat e saj të modës. Ajo i pëlqen balluket, megjithëse nuk i ka prerë ato tamam. Ashtu si personat e famshëm të tjerë, ajo po qëndron në karantinë duke respektuar distancimin shoqëror. Kështu ajo mori guximin të priste balluket e saj edhe pse nëse do të gabonte do të ishte i pa ndreqshëm. Por Hadid nuk priti derisa të hapeshin sallonet e bukurisë dhe shkurtoi balluket. Ajo poston një foto në Instagram dhe duket shumë bukur me këtë pamje. Gjatë qëndrimit në shtëpi të gjithë po provojnë të bëjnë ndonjë ndryshim.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BELLA HADID FLOKE KARANTINE MODE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved