Si të bëjmë veshjet të duken më të shtrenjta dhe shik
 
Shperndaje
ikub#: 2004220041
Në një botë të përsosur, do të kishim një buxhet të pakufizuar për të blerë veshjeve. Të paktën në botën femërore.
FOTO GALERI
Por për shumicën prej nesh, kjo është e pamundur, atëherë le të vëmë në punë fantazinë
 
 Shfleto artikuj te tjere per: CMIMI ELEGANCA SHIK VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved