5 ide si të vishni pantallonat e shkurtra me bel të lartë
 
Shperndaje
ikub#: 2004230098
Janë kaq komode sa duhet të blini disa palë!
FOTO GALERI

Pantallonat e shkurtra me bel të lartë padyshim që janë veshja më e lezetshme dhe komode saqë do të donit t’i vishnit gjithë verën.

Por, ne iu sugjerojmë 5 idetë më të bukura se si ti kombinoni ato me veshjet e tjera për të qenë përherë “on top”.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BEL I LARTE IDE PANTALLONA TE SHKURTRA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved