7 ide dizajni për thonjtë tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2004230109
Mos u shqetësoni, këto ide ju mund t’i realizoni vetë në kushtet e shtëpisë.
FOTO GALERI
Një larmi formash dhe ngjyrash kanë mbërritur në tendencat më të reja të modelit të thonjve. Duke filluar që nga manikyri i thjeshtë e deri te dizajnët me forma gjysmë hëne në fillim apo në fund të thonjve. Për më shumë ide dhe frymëzim duhet të shfletoni në galerinë e mësipërme. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI DIZAJN MANIKYR MODELE THONJ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved