7 kombinimet më të bukura të veshjes që duhet t’i kopjoni nga Gigi Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 2004230097
Moda e Verës 2020 nuk mund të presë për të provuar stilimin unik të modeles Gigi Hadid e cila sot në 23 Prill mbushi 25 vjeç, nga pasarelat në veshjet tuaja.
FOTO GALERI

Moda e vitit 2020 po përgatitet të festojë një ditëlindje të rëndësishme, atë të modeles Gigi Hadid. Kjo do të jetë një ditëlindje e çuditshme, në mes të karantinës, por pa dyshim plot mesazhe dhe thirrje video nga e gjithë bota.

Për të festuar këtë frymë të ndritshme dhe pozitive, kemi dashur të përmbledhim stilin e saj, aq të lehtë dhe të rafinuar në të njëjtën kohë, me 7 pamje që mund të kopjoni menjëherë.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID KOMBINIMET VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved